Правильно доглядаємо за трикотажними виробами
Правильно доглядаємо за трикотажними виробами
Слово «трикотаж» до нас прийшло з французької мови. Слово tricoter, у перекладі означає - «в'язати». Іншими словами, трикотаж – це полотно, яке виходить з однієї або декількох ниток, з яких потім утворюють петлі для подальшого переплетення. Способи в'язки і склад волокна, можуть бути різними, за рахунок чого і забезпечується різноманіття трикотажних полотен. А наявність натуральних волокон у складі трикотажного полотна забезпечує йому високу ступінь комфорту і гігієнічності, у той час як синтетичні волокна, надають необхідну ступінь еластичності, легкість і ніжність фактури. Для того щоб виріб довго зберігало первісні якості і красивий зовнішній вигляд, потрібно знати кілька правил по догляду за трикотажними виробами.
Стираємо трикотаж
Прати трикотажні вироби найкраще руками в теплій воді, або ж трохи прохолодною, щоб уникнути деформації виробу і його усадки. При цьому під час прання трикотаж не можна сильно терти і вичавлювати, так як це призводить до появи на одязі «катишків». Сильно забруднені речі можна прати із застосуванням засобу для виведення плям, відповідного даному виду тканини і м'яких миючих засобів. Машинне прання трикотажу допускається тільки у разі наявності на виробі спеціального значка, що дозволяє машинне прання і тільки в делікатному режимі без віджимання при температурі 40ºC.
Поласкаем виріб з трикотажу
Полоскати трикотажне виріб необхідно досить ретельно, щоб залишки миючих засобів не зіпсували колір під час сушіння вироби. Температуру води для полоскання потрібно робити трохи тепліше, ніж під час прання, також можна додавати спеціальні ополіскувачі для тканини, які «знімають статичну електрику і надають виробу необхідну м'якість і аромат.
Сушимо виріб
Варто пам'ятати про те, що трикотажні вироби не можна викручувати. По закінченні прання, речі бажано злегка віджати і акуратно загорнути в сухе, чисте рушник або простирадло, після чого розкласти на горизонтальній поверхні для подальшого просихання. Вивішувати трикотажні вироби не рекомендується, так як в цьому випадку вони можуть розтягнутися і втратити форму.
Гладимо трикотаж
Трикотажні вироби прасують з використанням режиму відпарювання при температурі 100ºC. При цьому прасувати трикотажні вироби можна тільки в тому випадку, якщо є дозволяючий значок на вшитою етикетці. Гладити необхідно з виворітного боку виробу в напрямку малюнка петель. Температура не повинна перевищувати 150ºC.
Позбавляємося від катишків
Поява катишків може бути обумовлено властивостями самого полотна (шерсть, бавовна, та ін) або ж неправильний догляд за таким виробом. Видаляти катишки можна за допомогою спеціальної щітки або ж машинкою для пиллинга. Процедуру потрібно проводити вкрай обережно, щоб не пошкодити виріб.
Правильне зберігання трикотажних виробів
Трикотажні вироби можна зберігати в складеному вигляді. Для більш дорогих речей використовувати спеціальні поліетиленові пакети, куди вкладати мішечок з гранулами-поглиначами зайвих запахів і вологи. Вішати виріб на плічка не рекомендується, оскільки в даному випадку річ може втратити первинну форму або розтягнутися.
Трикотажні вироби колекції Bono & Atlet відрізняються високою якістю матеріалу. Асортимент магазину постійно поповнюється новими стильними та модними моделями. Красива і зручна одяг з натуральних трикотажних тканин не залишить байдужою жодну жінку. Висока якість і доступні ціни роблять одяг торгових марок Bono & Atlet доступною і популярною.
Бажаємо приємних покупок!
- Наше Співтовариство ViberНаше Співтовариство Viber
- Франшиза от ТМ "Bono"Франшиза от ТМ "Bono"